Firmamız 2005 yılında Murat Kalıp olarak Murat Birkent tarafından kurulmuştur. Kalıp ve makine sektöründe kaliteli ve başarılı işlere imza atmıştır. 2013 yılında metal ve plastik gömlek klipsi imalatına başlamıştır. Metal gömlek klipsi, plastik gömlek klipsi, dilara maşa ürünlerimizin satışını yapmaktayız.

MİSYONUMUZ

Murat Ticaret klips üretiminde ayırt edilen ismini ve saygınlığını daima canlı tutmak için ürün gamına yeni ve kaliteli ürünler ekleyerek kendini biraz daha geliştirmekte; kendisiyle başlattığı bu yarışı, sektörde üstlendiği sorumlulukların verdiği ciddiyet ve enerji ile ivmesini geleceğe aktararak hizmet verme gayretindedir.

Çalışanlarımız, ortaklarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizden oluşan sosyal paydaşlarımızla, kurumsal ve toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde; takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, katılımcı, demokratik ve kârlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemiz ile alternatifi düşünülmeyen, iş ortaklarımızın taleplerini verimlilik kuralları içerisinde karşılayan, hukuki, bilimsel ve etik ticari temellerine dayanan, sektöründe örnek gösterilen, müşteri taleplerine bağlı olarak yeni yatırımlar gerçekleştiren, sektöründe liderlik ve öncülük misyonunu devam ettiren bir kuruluş olmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetin ve kalitenin kat kat üzerine çıkıp en iyi kalite ve hizmeti bir araya getirmektir. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek,en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmak, yapılabilecek hizmetin en iyisini yapmaktır.

 

gomlekklips.com Murat Ticaret iştirakidir.